Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Proč u nás nakupovat

Nabízíme ORIGINÁLNÍ GRAFICKÉ LISTY předních českých umělců. Grafiky označené logem Exklusivně pro SG byly umělci vytvořené exklusivně pouze pro náš eshop www.soucasnagrafika.cz a nikde jinde je nelze zakoupit.

SLEVA 10% PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY

Každý zákazník, který provede registraci získává automaticky slevu ve výši 10%  na všechny grafiky prodávané na našem webu. Pro stálé uplatnění slevy je třeba dát souhlas se zasíláním novinek a to způsobem, že při registraci zvolíte volbu "Odebírat novinky" na konci formuláře. Pro registrované zákazníky navíc pravidelně připravujeme různé akce či soutěže. O akcích a novinkách jsou zákazníci informováni e-mailem.

Registrovat se můžete zde.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží v hodnotě nad 2.500,- Kč za Vás uhradíme poštovné. Zaplatíte pouze za zboží, dopravu dle Vašeho výběru máte zdarma.

BALNÉ ZDARMA


Neúčtujeme žádné poplatky za balení zboží, a to bez ohledu na výši nákupu. Zásilky odesíláme pečlivě zabalené.

OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ


Vaši objednávku můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si na adrese viz. KONTAKTY.


NENÍ TŘEBA REGISTRACE

Váš nákup v našem eshopu není podmíněn registrací. Můžete u nás nakoupit i bez registrace. Registraci zákazníkům však doporučujeme, protože má mnoho výhod. Pro registrované zákazníky pravidelně připravujeme akce a soutěže. O těchto akcích jsou zákazníci informováni e-mailem uvedeným v registraci. Newslettery zasíláme cca jednou měsíčně. Registrovat se můžete zde.


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen